Верхньокоропецька громада
Закарпатська область, Мукачівський район

У відділі «ЦНАП виконавчого комітету» Верхньокоропецької сільської ради відбувся виїзний прийом громадян працівниками Пенсійного фонду України.

Дата: 05.06.2024 13:50
Кількість переглядів: 54

05 червня у відділі ЦНАП виконавчого комітету Верхньокоропецької сільської ради  відбувся виїзний прийом громадян працівниками Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Громадяни, які звернулися, отримали кваліфіковану консультацію щодо пенсійного законодавства, призначення (перерахунку) пенсії, допомоги на поховання, а також мали змогу подати документи на видачу довідок про розмір пенсії, на виготовлення пенсійного посвідчення, про підтвердження страхового стажу.

Нагадуємо, працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області здійснюють прийом громадян за місцем їх проживання один раз на місяць (на території Верхньокоропецької громади - кожну першу середу місяця ) з 9.00 до 12.00 години у приміщенні відділу ЦНАП виконавчого комітету Верхньокоропецької сільської ради.

Наступний виїзний прийом громадян працівниками Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області відбудеться 03.07.2024 року.

Ми працюємо для ВАС!!!