ОГОЛОШЕННЯ про початок обговорення проекту аналітичного звіту

Дата: 22.11.2023 15:36

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 199 від 20.05.2013 та   Наказом Міністерства розвитку громад та територій № 333 від 14.12.2021, відділ містобудування, архітектури, земельних відносин Верхньокоропецької сільської ради інформує про початок обговорення проекту аналітичного звіту з проведення містобудівного моніторингу територій населених пунктів на території Верхньокоропецької сільської територіальної громади (сіл Верхній Коропець, Яблунів, Новоселиця, Гандеровиця, Станово, Зубівка, Софія, Лалово, Березинка, Кучава, Буковинка, Куштановиця), на які розроблені генеральні плани.

Прийом пропозицій та зауважень буде проводитись з 24 листопада 2023 року до 08 грудня 2023 року.

Зауваження та пропозиції до проєкту аналітичного звіту надсилати на електронну адресу сільської ради: ver.koropets.s-r@meta.ua