День цивільної оборони у Верхньокоропецькій територіальній громаді

Дата: 22.03.2024 10:13

Фото без опису21 березня 2024 року на базі Станівського закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбувся захід до Дня цивільної оборони.

У заході взяли участь: завідуючий сектору цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи, ведення військового обліку та співпраці з правоохоронними органами Верхньокоропецької сільської ради Владислав Росоха, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради Мар'яна Горват, староста Станівського старостинського округу Іван Йовбак, представники Мукачівського РТЦК та СП, Мукачівського РУ ГУ ДСНС України в Закарпатській області, Мукачівського відділу поліції №1 РУП ГУНП України в Закарпатській області, лікарі Станівської АЗПСМ, педагоги та здобувачі освіти Станівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Мета заходу -підготувати учнів до надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру.

У 2024 році під час повномасштабної війни День цивільної оборони особливо актуальний, адже від дій російської армії часто страждає мирне населення.

Для учасників освітнього процесу до Дня цивільної оборони проведено ряд заходів з надзвичайних ситуацій у воєнний час, ситуацій техногенного, екологічного та природного характеру.

Діяльність з питань захисту від наслідків надзвичайних ситуацій є відповідальною та надважливою місією і найважливіше завдання педагогів і батьків у воєнний час – навчити дитину уникати небезпечної ситуації та вміти правильно поводитись у випадку її виникнення.

Мукачівський РТЦК та СП

Станівський Заклад Середньої Освіти

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради

Мукачівське РУ ДСНС Закарпаття