Вічна пам'ять Герою України

Дата: 01.03.2024 12:21

Тяжкою втратою для Верхньокоропецької громади стала загибель на війні росії проти України захисника із села Софія солдата військової частини 3057 АЗОВ Кузнецова Миколи, який помер 25 лютого 2024 року після важкого поранення під час виконання бойового завдання

29 лютого 2024 року, у церкві Покрови Пресвятої Богородиці с. Софія відбувся чин похорону і прощання із Героєм, який віддав найцінніше - своє життя, за свободу і незалежність країни та всіх нас. Навколішки, зі скорботою у серці, зустрічали громадою домовину із тілом полеглого Героя Миколу Кузнецова і цього дня проводжали його в останню земну дорогу. У нього лишилися батьки, дружина та сестри.

Поховали Миколу Кузнецова на сільському кладовищі в селі Софія.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Вічна і світла пам'ять та впокоєння його душі у Царстві Небеснім.

І не забуваймо: пам'ять про Героїв має жити вічно!

Вічна слава і шана герою!

Поховали Миколу Кузнецова на сільському кладовищі в селі Софія.

І не забуваймо: пам'ять про Героїв має жити вічно!

Вічна слава і шана герою!