Семінар-тренінг «Розвиток потенціалу ІГС, ОМС в менеджменті, проєктному управлінні та грантовій діяльності».

Дата: 01.09.2023 15:06

Протягом 4 днів з 28 по 31 серпня 2023 року у Мукачеві на базі хабу AWARE ZONE відбувся семінар-тренінг «Розвиток потенціалу ІГС, ОМС в менеджменті, проєктному управлінні та грантовій діяльності». Участь в  даному семінарі-тренінгу взяли представники Верхньокоропецької сільської ради, разом з іншими територіальними громадами та громадськими організаціями.

Головною метою семінару-тренінгу було  надання  фахових рекомендацій щодо участі у грантових програмах та конкурсах щоб залучати у громаду додаткові ресурси та реалізовувати потрібні ініціативи.

Фахівці грандрайтингу протягом цих 4 днів надавали рекомендації та ділилися своїми знаннями й досвідом.

У підсумку вдалось отримати відповідні знання та відповіді на найпоширеніші питання:

як сформулювати проблему, мету та завдання проєкту;

хто саме може подавати заявки на конкурс;

бюджет обраних програм;

тривалість проєкту;

які активності можуть бути профінансовані;

командоутворення та менеджмент проєктних команд

як підготувати успішну заявку

та отримали всі необхідні знання, які надалі допоможуть створити власні проєкти та ініціативи, які покращать життя в громаді.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення та можливість взяти участь в семінарі-тренінгу.

Захід відбувся у рамках проєкту «Посилення стійкості громад у регіонах України» за фінансової підтримки уряду Великобританії та у співпраці з Закарпатською обласною військовою адміністрацією.

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні