Зі світлим Христовим Воскресінням!

  • 185

Шановні учні, педагоги та всі працівники закладів освіти!

Щиро вітаю Вас з прийдешнім Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Воскресіння Ісуса - це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої Любові усьому людству. Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитись над вічними цінностями християнської моралі, які натхненно плекають в душах дітей педагоги, наповнюючи їх серця  любов’ю і добротою. Ми віримо в те, що благодатна ця праця, заснована на віковічних біблійних цінностях, буде і надалі згуртовувати всіх тих, хто працює на освітянській плідній ниві.

Нехай у це світле свято, яке ми зустрічаємо у неспокійний, тривожний час, час воєнного стану, Великодня Божа благодать зійде на кожну родину, принесе мир, щастя і добробут.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, мирного неба, віри в перемогу, оптимізму, невичерпних життєвих сил та душевної величі. Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у Ваші родини, щирість та добро у взаємини. Божа ласка Вас зігріває, а Любов Господня з ясних високостей в оселю Вашу зійде світлим гостем!

    З Воскресінням  Христовим  щиро вітаємо!

       Жити в радості й любові від душі бажаємо!

Запашною нехай буде  Великодня  Паска

 І до віку  буде з Вами світла Божа ласка!

Христос Воскрес!

З повагою,

начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

Верхньокоропецької сільської ради                                                                                                     Мар’яна  ГОРВАТ