Засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради

Дата: 12.04.2022 12:42

01 квітня 2022 року проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради на якому розглянуто питання про атестацію педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, інклюзивно-ресурсного центру №1 та керівників закладів освіти Верхньокоропецької сільської ради:

• на присвоєння (відповідність раніше присвоєним) кваліфікаційних категорій, присвоєння (відповідність раніше присвоєним)         педагогічних звань педагогічним працівникам закладів освіти, інклюзивно-ресурсного центру №1 Верхньокоропецької сільської ради;
  • про відповідність займаній посаді керівників закладів освіти  Верхньокоропецької сільської ради.

Атестаційна комісія ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради працювала об’єктивно та відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України від 06.10.2010 року №930, зі змінами внесеними наказом № 1473 від 20.12.2011 року, наказом МОН № 1135 від 08.08.2013.

Керівники закладів освіти ознайомили присутніх членів атестаційної комісії з наказами «Про результати атестації педагогічних працівників у 2021-2022 навчальному році» та доповіли про прийняті рішення атестаційної комісії І рівня.

Враховуючи результати практичної діяльності педагогічних працівників, у відповідності до п.2.13 Типового положення про атестацію педагогічних працівників членами атестаційної комісії ІІ рівня проатестовано 20 педагогічних працівників закладів освіти Верхньокоропецької сільської ради. З них:

• присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 2 педагогічним працівникам;
  • відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 6  педагогічним працівникам;
  • відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель» - 2 педагогічним працівникам;
  • присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» - 2 педагогічним працівникам;
  • присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» - 3 педагогічним працівникам;
  • підтверджено «одинадцятий тарифний розряд» - 2 педагогічним працівникам;
  • на відповідність займаній посаді проатестовано трьох керівників закладів освіти Верхньокоропецької сільської ради.

Вітаємо педагогічних працівників та керівників закладів освіти з успішним проходженням атестації. Бажаємо міцного здоров’я,  подальших успіхів у професійній діяльності та високих результатів у роботі.