Колядуємо разом

Дата: 14.01.2022 16:10

З метою збереження і розвитку різдвяних традицій, піднесення духовно - культурного рівня громади, підвищення ролі народної творчості у формуванні світогляду та естетичних смаків підростаючого покоління 13 січня у залі Зубівського закладу надання культурних послуг  Верхньокоропецької сільської ради проведено огляд-конкурс колядок, вертепних дійств «Колядуємо разом».

Присутні гості свята: Химич Володимир Іванович – голова Верхньокоропецької сільської ради, Павлик Зоряна Павлівна – заступник голови Верхньокоропецької сільської ради, Горват Мар’яна Михайлівна – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту  Верхньокоропецької сільської ради, старости Зубівського, Станівського, Лалівського. Яблунівського  старостинських округів, директори закладів дошкільної освіти, завідувачі закладів надання культурних послуг, працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту, колядницькі колективи закладів надання культурних послуг та громадськість.

Свято засвідчило високий виконавський рівень юних колядувальників. У залі панувала святкова атмосфера Різдва й урочисте духовне піднесення, що вже саме по собі становить високий виховний потенціал.

Родзинкою свята став виступ хореографічного колективу «Стимул» з різдвяною композицією «День Різдва».

Слова вдячності всім учасникам дійства та їх керівникам, що зберігають і примножують традиції, виголосили сільський голова Володимир Химич та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Мар’яна  Горват також нагородили колективи юних артистів почесними грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради.

На завершення свята весь зал урочисто заспівав колядку «Нова радість стала...». Так на високій ноті духовного піднесення закінчилося незабутнє дійство і засвітило в душах незгасний вогонь Різдвяної зірки.