Оголошення про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які буде залучено для проведення експертної грошової оцінки земель

Дата: 12.01.2022 08:32

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів підприємницької діяльності щодо оцінки нерухомого майна, земельних ділянок та іншого рухомого майна Верхнькоропецької сільської ради Мукачівського району оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які буде залучено для проведення експертної грошової оцінки Земельних ділянок:
- Земельна ділянка площею 0,053 га що знаходиться в оренді з цільовим призначенням для обслуговування закладів торгівлі в с.Лалово, Мукачівського району  Закарпатської області;

- Земельна ділянка площею 0,5 га що знаходиться в оренді з цільовим призначенням для обслуговування закладів торгівлі в с.В.Коропець, Мукачівського району  Закарпатської області;

- Земельна ділянка площею 0,1014 га що знаходиться в оренді з цільовим призначенням для обслуговування закладів торгівлі в с.Березинка, Мукачівського району  Закарпатської області.

Подання заяв, пропозицій та документів на право проведення незалежної оціночної діяльності від суб’єктів, які мають право на проведення оціночної діяльності, подаються до конкурсної комісії  за адресою: 89660, Закарпатська область, Мукачівський район, с. В.Коропець, вул. Шенборна, №16; Е-mail: 04350263@mail.gov.ua.

Останній день прийняття заяв 10.02.2022 року.