Стартує ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році

Дата: 08.11.2021 22:42
Кількість переглядів: 2077

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт,  олімпіади зі спеціальних  дисциплін  та  конкурси  фахової майстерності, затвердженого  наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099 (зі змінами і доповненнями), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056. (далі–Положення), Правил проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з мов та літератур національних меншин України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України 06.10.2014 №1134, Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Закарпатській області, затверджених наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації 24.10.2017 №276, зареєстрованим Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області 25.10.2017 за № 41/1249 (далі – Правила), на  виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 15.02.2018 № 148 «Про затвердження графіка проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2023 роки» (зі змінами), від 07.09.2021 № 371 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 20212022 навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді серед учнів закладів загальної середньої освіти Верхньокоропецької сільської ради з 08 листопада по 01 грудня  2021 року стартують  Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів.

08 листопада 2021 року на базі Верхньокоропецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. В олімпіаді взяли участь учні 8-11 класів  Верхньокоропецького та Станівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

З вітальним словом до учасників олімпіади звернулася Горват М.М., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради, яка детально ознайомила учасників із ходом проведення олімпіади, побажала успішно продемонструвати свої знання і творчі здібності, досягти високих результатів та проявити силу волі у прагненні до перемоги.

Про  результати участі  учнів у ІІ етапі  Всеукраїнських учнівських  олімпіад з навчальних предметів  можна дізнатись на сайті Верхньокоропецької сільської ради у розділі «Відділ освіти, культури, молоді та спорту» «Олімпіади та конкурси» або за покликанням:  https://vrk-gromada.gov.ua/news/1636437377/