Про підсумки І (заочного) етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Дата: 12.10.2021 20:27

З метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного  розвитку, задоволення потреб дітей та юнацтва у творчій самореалізації, організації змістовного  дозвілля, підвищення  ролі фотоаматорів у художньо-естетичному вихованні підростаючого покоління  06  жовтня 2021 року  проведено І (заочний) етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

На І (заочний) етап подано роботи з Лалівської гімназії Верхньокоропецької сільської ради.  На підставі рішення журі конкурсу визнано  переможцями І (заочного) етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!  роботи  в таких номінаціях:

І вікова категорія

«Портрет (репортажний)»

І місце – Романець Вікторію, ученицю Лалівської гімназії, керівник Чопей Оксана Іванівна

«Пейзаж»

І місце -  Котубей Альбіну - ученицю Лалівської гімназії, керівник Чопей Оксана Іванівна

«Натюрморт»

І місце – Тагасову Ангеліну, ученицю Лалівської гімназії, керівник Чопей Оксана Іванівна

«Жанрове фото»

І місце – Росул Ганну,  ученицю Лалівської гімназії, керівник Чопей Оксана Іванівна

«Архітектура»

І місце  - Ониська Сергія, учня Лалівської гімназії, керівник Чопей Оксана Іванівна

«Репортажне фото»

І місце- Гарапка Василя, учня Лалівської гімназії, керівник Чопей Оксана Іванівна

«Макрофотографія»

І місце  -  Югаса Павла, учня Лалівської гімназії, керівник Чопей Оксана Іванівна

«Флора і фауна»

І місце - Міклош Максима , учня Лалівської гімназії, керівник Чопей Оксана Іванівна

«Експерементальне фото»

І місце –  Обіцьку Крістіну, ученицю Лалівської гімназії, керівник Чопей Оксана Іванівна

Фотороботи переможців подано на обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»  Учні - переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради .