Святковий концерт-привітання до Дня працівників освіти «Вдячність, шана лине Вам!»

Дата: 01.10.2021 12:03

Щороку в першу неділю жовтня наша країна відзначає День працівника освіти. Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

30 жовтня 2021 року на базі Лалівської гімназії відбулося свято організоване відділом освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради з нагоди Дня працівника освіти.

Почесні гості свята - Токар  Едгард  Володимирович - голова Мукачівської районної державної адміністрації, Туз Святослав Олександрович - перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації, Химич Володимир Іванович - голова Верхньокоропецької сільської ради, Богів Олександр Ярославович - секретар Верхньокоропецької сільської ради, привітали педагогів зі святом, вручили квіти, грамоти та подарунки.

Слова вдячності всім педагогам  виголосила Мар’яна Михайлівна Горват, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради, а також нагородила грамотами та подяками працівників освіти Верхньокоропецької громади.

Незабутні емоції і справжнє задоволення у педагогів викликали виступи юних талантів. Щирі дитячі голоси, веселі посмішки і гарний настрій вразили глядачів, а своєю артистичністю, сценічними костюмами та вимовою - зачарували присутніх. Родзинкою свята став виступ духового оркестру Лалівської гімназії.

Безсумнівно, свято засвідчило високий виконавський рівень юних учасників. У залі панувала святкова атмосфера.

На завершення свята весь зал урочисто заспівав  пісню «Вчителько моя, зоре світова…».  На високій ноті духовного піднесення закінчилося незабутнє свято для освітян громади.