Нарада директорів закладів освіти Верхньокоропецької сільської ради

  • 362

28 вересня 2021 року на базі Верхньокоропецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів проведено нараду керівників закладів освіти Верхньокоропецької сільської ради.

Присутніми на нараді були Богів О.Я. – секретар Верхньокоропецької сільської ради, Горват М.М. – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради, Александрова С.В. – аудитор з сертифікації систем управління безпечністю харчових продуктів, Головко О.В. – спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради, керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

Організаційий супровід наради здійснювала начальник відділу, освіти, культури, молоді та спорту Мар’яна Михайлівна Горват, яка ознайомила присутніх із планом роботи.

Александрова Світлана Василівна, аудитор з сертифікації систем управління безпечністю харчових продуктів, інформувала присутніх про етапи впровадження у закладах дошкільної освіти системи управління безпечністю харчових продуктів на основі принципів НАССР.

Мар’яна Михайлівна Горват, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту, звернула увагу керівників закладів освіти на організацію освітнього процесу в закладах освіти під час «жовтого рівня епідемічної небезпеки». Зупинилася на питанні атестації педагогічних працівників у 2021-2022 навчальному році, проаналізувала  підсумки моніторингу результатів ЗНО-2021 року та про участь учнів у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматоарів «Моя Україно!». Далі ознайомила із наказами та листами відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради.

Головко Оксана Віталіївна, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту, наголосила керівникам на проведенні Всеукраїнського тижня протидії булінгу у закладах освіти та належної роботи з питань організації у закладах освіти виховної роботи щодо проведення профілактичних заходів із формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок, профілактики булінгу, кримінальних правопорушень, вживання наркотичних і психотропних речовин, домашньому насильству тощо.

Підсумовуючи спільну роботу можна зауважити, що емоційний стан присутніх став важливою складовою результативної наради. Зустріч була плідною та конструктивною.