З Всеукраїнським Днем дошкілля!

Дата: 27.09.2021 09:39

Шановні вихователі та всі працівники закладів дошкільної освіти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята -Дня дошкілля.

Щоденною працею, любов’ю та материнським теплом, мудрістю і терпінням, глибоким усвідомленням відповідальності Ви оберігаєте і всебічно розвиваєте найцінніший скарб людства – Дитину. Ваша доброта і педагогічна майстерність роблять кожен день вихованців у дитячому садку радісним і щасливим!

Хай добро, тепло і ласка, яке Ви щедро сієте проростає і дає плоди впевненості і підтримки. Нехай множаться Ваші добрі діла, нехай завжди залишається з вихованцями Ваша мудрість і великодушність.

Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде сповнений новими злетами та досягненнями, а все зроблене Вами добро вертається сторицею. Хай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у професійній діяльності – творчий успіх, в серці –  сонячно від людської вдячності.

Бажаю Вам міцного здоров’я, натхнення та успіхів у найпочеснішій місії – навчати і виховувати, формувати з найменших громадян майбутнє нашої України!

З повагою Мар’яна Горват, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради