Оголошення про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які буде залучено для проведення експертної грошової оцінки приміщень шкільних їдальнь та харчоблоків

  • 3380

 

На виконання рішення третього пленарного засідання п’ятої сесії восьмого скликання Верхнькоропецької сільської ради  від 12.08.2021 р. №299 "Про оцінку нерухомого майна – шкільних їдальнь та харчоблоків для подальшої передачі їх в оренду"

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів підприємницької діяльності щодо оцінки нерухомого майна, земельних ділянок та іншого рухомого майна Верхнькоропецької сільської ради Мукачівського району оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які буде залучено для проведення експертної грошової оцінки приміщень шкільних їдальнь та харчоблоків.

Подання заяв, пропозицій та документів на право проведення незалежної оціночної діяльності від суб’єктів, які мають право на проведення оціночної діяльності, подаються до конкурсної комісії  за адресою: 89660, Закарпатська область, Мукачівський район, с. В.Коропець, вул. Шенборна, №16; Е-mail: [email protected].
Останній день прийняття заяв 23.10.2021 року.

 

Секретар
Верхньокоропецької сільської ради
Олександр БОГІВ

 

Інші новини

Всі новини