Вітаємо з ювілеєм!

  • 675

18 вересня відзначає свій  ювілейний День народження наша досвідчена колега, Начальник відділу соціального захисту Верхньокоропецької сільської ради, мудра людина і чарівна жінка, турботлива дружина і мама – Мар’яна Іллівна Зийбер!

Шановна Мар’яна Іллівна! Прийміть щирі вітання з Днем народження!

У цей святковий день від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої сили, творчої наснаги і натхнення у відповідальній роботі заради розквіту Верхньокоропецької територіальної громади!

Ми знаємо Вас як яскраву, неординарну особистість, яка по праву може пишатися набутим досвідом, духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка однодумців, друзів та колег, а професійна діяльність буде сповнена задоволенням і творчими перемогами!

Хай вишитими рушниками любові і добра встелить Вам дорогу доля, щедро даруючи добро і щастя, здоров’я та достаток, а Віра, Надія та Любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає вогонь Вашого серця, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Нехай у Вашій домівці завжди панує добробут і злагода, хай назавжди в ній оселяться довголіття, успіх і радість, хай збуваються всі Ваші мрії та надії на краще майбутнє. Хай береже Вас Господь і дарує Вам життєву мудрість, енергію, натхненням та радість сьогодення.

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар

Інші вітання

Всі вітання