Нарада вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Верхньокоропецької сільської ради

Дата: 26.08.2021 12:54

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради 25 серпня 2021 року на базі Лалівської гімназії проведено нараду вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Верхньокоропецької сільської ради щодо організації освітнього процесу в 2021-2022 навчальному році.
Розпочала нараду  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради Горват Мар’яна Михайлівна, яка привітала учасників наради з початком нового 2021-2022 навчального року, побажала всім творчої плідної праці та ознайомила з планом роботи. Далі Мар’яна  Михайлівна  звернула  увагу присутніх на особливості  організації освітнього процесу в 2021-2022 навчальному році. Наголосила, що педагоги, які викладають у Новій українській школі повинні створити комфортні умови для навчання, за яких учень має відчути свою успішність, свою інтелектуальну досконалість, себе частинкою соціуму.
Мартин Марія Василівна , директор Гандеровицької початкової школи, презентувала інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання  навчальних предметів у  початковій школі  2021-2022  навчального року.
З досвіду роботи  виступили: Ленд'єл Н.І. - вчитель 1 класу Софіївської початкової школи, Машіко Е.М. - вчитель 2 класу Лалівської гімназії,, Вощепинець А.Ф.- вчитель 3 класу Лалівської гімназії,  Пекар М.М. - вчитель 4 класу Верхньокоропецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів щодо планування освітнього процесу в 1-4 класах (про використання навчальних програм, підручників, навчально-методичних посібників, періодичних видань).
Присутні педагоги також опрацювали методичні рекомендації  щодо оцінювання  результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.
На завершення наради педагоги  визначили стратегічні напрямки щодо продовження роботи в умовах Нової української школи.