Нарада педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

  • 345

  25  серпня 2021 року на базі Лалівської гімназії проведено нараду педагогічних працівників закладів дошкільної освіти. У нараді взяли участь: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради  Мар’яна Горват, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради Оксана Головко, вихователі, музичні керівники, керівники гуртків закладів дошкільної освіти Верхньокоропецької сільської ради.

  В ході наради обговорено ряд питань, які необхідні для організованого початку нового 2021/2022 навчального року. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Мар’яна Горват звернула увагу на роботу закладів освіти в новому 2021/2022 навчальному році в умовах карантину, спричиненого коронавірусною хворобою COVID-19 та заходи, що необхідно вжити для збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу. Також ознайомила з окремими питаннями діяльності закладів дошкільної освіти у 2021/2022 навчальному році.

  Спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Оксана Головко нагадала про ведення обов’язкової документації вихователів, музичних керівників та керівників гуртків закладів дошкільної освіти згідно Примірної інструкції з діловодства у дошкільних навчальних закладах, ознайомила з переліком навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2021/2022 навчальному році. Обговорила з присутніми важливість поглибленого вивчення та особливості застосування в роботі Базового компонента дошкільної освіти та Методичних рекомендацій до Базового компонента дошкільної освіти.

  З усіх обговорених питань учасникам наради надано рекомендації. Зустріч педагогів була цікавою та плідною.

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар