Привітання з днем знань!

Дата: 01.09.2021 10:00

Шановні  учні,  педагоги, батьки!

У цей чарівний час, дозвольте від щирого серця привітати усіх із початком нового навчального року, Днем знань - всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

Це – день, з якого починається дорога в майбутнє  для кожного з Вас. Усім, хто 1-го вересня прийшов до закладів освіти здобувати знання, бажаємо  досягти своєї мети у житті, знайти взаємопорозуміння з вчителями, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, вітаємо наших маленьких першокласників, Ви вперше у житті переступаєте поріг школи. Нехай зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у Ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

Дорогі учні! Бажаємо Вам цілеспрямованості, успіхів, натхнення, жаги до знань і нестримної волі до перемоги.

Щиро вітаємо, Вас, дорогі педагоги і бажаємо Вам здоров'я та злагоди у родинному житті, плідної і творчої атмосфери у педагогічних колективах. Зичимо Вам, в цей святковий день успіхів у всіх починаннях у новому навчальному році, здійснення найзаповітніших мрій і бажань! Бажаємо всім педагогам радості і щастя, а буде щасливий Вчитель, щасливим буде і Учень, а отже і вся Україна.

Дорогі батьки, нехай милосердний Господь зішле Вам здоров'я, радість і втіху від ваших діточок, дасть надію на мирне і щасливе майбутнє. Хай щедрою буде для вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов!

Зі святом Вас!

З повагою
Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради
Мар’яна ГОРВАТ