Відзначення Дня Державного Прапора України та 30 - ї річниці незалежності України

Дата: 24.08.2021 12:00

Фото без опису  23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора України, який став уособленням прагнень українського народу до свободи й незалежності та символом єдності, нескореності та гідності нації. З нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України на базі Верхньокоропецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів проведено свято "З Днем народження, Україно!".
   В урочистостях взяли участь: голова Верхньокоропецької сільської ради Химич В.І., секретар Верхньокоропецької сільської ради Богів О.Я., заступники  голови Мукачівської РДА Туз С.В., та Крук О.І., заступник  голови Верхньокоропецької сільської ради Геревич М.М., колишні голови сільських рад, депутати старости  сіл виконавчий комітет та апарат Верхньокоропецької сільської ради, керівники закладів освіти, мешканці та гості громади. Свято розпочалось підняттям Державного Прапора України. Ведучі свята ознайомили присутніх з історією та значенням  Дня Державного Прапора. Почесні гості виголосили слова вітання та вручили  нагороди. Продовжили святкове дійство  читці поезій,  солісти, танцювальні колективи Верхньокоропецького, Станівського закладів дошкільної освіти та хореографічний колектив "Стимул". Юні учасники свята показали високу виконавську майстерність, а присутні отримали позитивні емоції.