Дата: 19.08.2021 08:44

про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності,
які буде залучено для проведення експертної грошової оцінки
приміщень шкільних їдальнь та харчоблоків

На виконання рішення третього пленарного засідання п’ятої сесії восьмого скликання Верхнькоропецької сільської ради  від 12.08.2021 р. №299 "Про оцінку нерухомого майна – шкільних їдальнь та харчоблоків для подальшої передачі їх в оренду"

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів підприємницької діяльності щодо оцінки нерухомого майна, земельних ділянок та іншого рухомого майна Верхнькоропецької сільської ради Мукачівського району оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які буде залучено для проведення експертної грошової оцінки приміщень шкільних їдальнь та харчоблоків.

Подання заяв, пропозицій та документів на право проведення незалежної оціночної діяльності від суб’єктів, які мають право на проведення оціночної діяльності, подаються до конкурсної комісії на ім’я голови комісії Шепи Гани Георгіївної за адресою: 89660, Закарпатська область, Мукачівський район, с. В.Коропець, вул. Шенборна, №16; Е-mail: 04350263@mail.gov.ua.
Останній день прийняття заяв 17.09.2021 року (включно).
Конкурс відбудеться 20.09.2021 року о 14.00 к.ч. в приміщенні адмінбудинку сільської ради.

Верхньокоропецької сільської ради
Олександр БОГІВ