Перевірка стану готовності закладів освіти Верхньокоропецької сільської ради до нового 2021-2022 навчального року

Дата: 13.08.2021 15:08

12 серпня 2021 року, відповідно до розпорядження в.о. сільського голови Верхньокоропецької сільської ради від 03.08.2021 № 46/02-04 «Про створення спільної робочої групи для перевірки стану готовності закладів освіти до нового 2021-2022 навчального року», проведено перевірку стану готовності до нового навчального року 10 закладів загальної середньої освіти та 7 закладів дошкільної освіти Верхньокоропецької сільської ради    (Верхньокоропецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Станівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Лалівської гімназії, Гандеровицької початкової школи, Зубівської початкової школи, Кучавської початкової школи, Куштановицької початкової школи, Новоселицької початкової школи, Софіївської початкової школи, Яблунівської початкової школи, а також Березинського ЗДО, Верхньокоропецького ЗДО, Кучавського ЗДО, Куштановицького ЗДО, Лалівського ЗДО, Софіївського ЗДО, Станівського ЗДО). Вивчення стану готовності закладів освіти здійснювали: Горват Мар'яна Михайлівна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради, Павлик Зоряна Павлівна, заступник сільського голови Верхньокоропецької сільської ради та Гейруш Лариса Іванівна, головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Мукачівського управління ГУ ДПСС в Закарпатській області. У ході перевірки закладів освіти особлива увага приділялася проведенню поточних ремонтів приміщень закладів освіти, а саме класних приміщень, спортзалів, харчоблоків, санвузлів тощо.

Заклади освіти Верхньокоропецької сільської ради продемонстрували належну готовність до нового 2021/2022 навчального року. Керівникам закладів освіти, педагогічним колективам, класним керівникам та працівникам закладів освіти вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для навчання школярів та виховання дошкільнят.

За підсумками перевірки комісія відзначила, що заклади освіти в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, мають матеріально-технічне забезпечення для організованого початку 2021-2022 навчального року та  здійснення навчально-виховного процесу.